WSPARCIE W REKRUTACJI (WIRTUALNEJ) ASYSTENTKI

Ty i Twoja wirtualna asystentka dobrani jak w korcu maku?
To możliwe!

Firma się rozrasta?
Czas poszukać (wirtualnej) asystentki

Wrzucasz więc ogłoszenie i… zasypuje Cię lawina aplikacji. Teraz musisz przejrzeć wszystkie maile, porównać CV, odbyć rozmowy rekrutacyjne, przeanalizować zadania próbne… Skąd wziąć na to wszystko czas?

W końcu wybierasz tę jedną jedyną kandydatkę, ale po miesiącu już wiesz – to nie był dobry wybór. Niby asystentka ma wszystkie potrzebne kompetencje, ale w ogóle nie potraficie się dogadać i współpraca idzie Wam jak po grudzie.

Jak uniknąć takiego scenariusza?

Skorzystaj z mojego wsparcia w rekrutacji personalnej asystentki lub asystentki wirtualnej.

Co zyskasz dzięki mojej rekrutacji:

Jak znajdziemy Twoją idealną (wirtualną) asystentkę?

Współpraca ze mną przy rekrutacji składa się z 7 kroków:

KROK 1

Test MaxieDISC®

Wysyłam Ci test MaxieDISC® i proszę o jego rozwiązanie. MaxieDISC® to test osobowości, na podstawie którego odczytuję Twój styl pracy. Dzięki temu trafniej dobiorę dla Ciebie asystentkę. Jeśli zechcesz, możemy umówić się na dodatkową sesję, żeby omówić wyniki testu.

KROK 2

Konsultacja

Następnie umawiamy się na konsultację, podczas której opowiesz mi, jakiej asystentki potrzebujesz. Jakie ma mieć umiejętności? Jakie zadanie chcesz jej powierzyć? Jak ma wyglądać współpraca z nią? Jakie wynagrodzenie proponujesz? Jaką ma być osobą?

KROK 3

Ogłoszenie

Redaguję ogłoszenie i po Twojej akceptacji umieszczam je w sieci na 2 tygodnie. Mam sprawdzone portale ogłoszeniowe oraz grupy na Facebooku. Wykorzystuję także swoją sieć znajomych asystentek.

KROK 4

Selekcja CV

Zbieram wszystkie nadesłane zgłoszenia i analizuję CV. Cały czas masz oczywiście wgląd do przesłanych zgłoszeń i możesz zobaczyć, kogo odrzuciłam na tym etapie, a kto przeszedł dalej. W każdym momencie mogę Ci także wytłumaczyć, dlaczego podjęłam taką decyzję w związku z konkretną aplikacją.

Na tym etapie współpracujemy w programie Trello. Tam umieszczam wszystkie dokumenty oraz informacje związane z rekrutacją. (Jeśli nie znasz tego programu, wyjaśnię Ci, jak z niego korzystać).

KROK 5

Wstępne rozmowy rekrutacyjne

Kolejny etap rekrutacji to rozmowy online z osobami, które wybrałam po selekcji CV. Po tym etapie pozostaje ścisła czołówka kandydatek.

KROK 6

Rozmowy rekrutacyjne z Twoim udziałem

Umawiam Cię na spotkania online z najlepszymi kandydatkami. Zazwyczaj jest ich maksymalnie 6. Tutaj oddaję Ci jak najwięcej inicjatywy – oceń, która z osób odpowiada Ci najbardziej. Jednak każde spotkanie wspólnie omówimy.

Na tym etapie możesz także zdecydować się na wykupienie dodatkowego testu MaxieDISC® dla wskazanych kandydatek. Dzięki temu dowiesz się więcej o ich osobowości.

KROK 7

Twoja decyzja

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Osoby, które nie zostały wybrane, otrzymują ode mnie informację o zakończeniu rekrutacji.

Współpraca dopasowana do Ciebie na 100%

Efektywna praca zależy nie tylko od dobrej organizacji czasu. Potężny wpływ na produktywność ma także Twoja osobowość i to, jak reagujesz na różne okoliczności. 

Jestem ambasadorką MaxieDISC® i pomogę Ci odkryć swoje talenty, mocne strony i styl zachowania. 

Jeśli podczas konsultacji zdecydujesz się na wykonanie testu MaxieDISC®, nauczę Cię zarządzać pracą w zgodzie ze swoim naturalnym stylem. Znajomość Twojego profilu MaxieDISC® ułatwi mi także wybór wirtualnej asystentki, z którą od razu poczujesz to samo flow. 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Co mówią o mnie?

Pola-sobczyk-inni-o-mnie

Co mówią o mnie?

Pola-sobczyk-inni-o-mnie

Co mówią o mnie?

Ile trwa współpraca przy rekrutacji?

Cały projekt trwa 30 dni. Jeśli do tego czasu nie znajdziemy odpowiedniej osoby, to Ty decydujesz, czy chcesz przedłużyć rekrutację.

Czas poświęcony na zrekrutowanie asystentki rozliczam godzinowo.
Ogólna ilość godzin zależy od Twoich wymagań rekrutacyjnych, ilości rozmów i Twoich potrzeb.
Zazwyczaj rekrutacja asystentki zajmuje mi 6-9 godzin.

1 godzina wsparcia

100 zł*

Wykonanie testu MaxieDISC®

100 zł* 

Dodatkowa (tylko na Twoje życzenie) sesja omawiająca wyniki testu MaxieDISC®

350 zł*

*Ceny  netto

Umów spotkanie na start. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Omówimy szczegóły współpracy, a Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać z mojej pomocy. 

Kontakt:

napisz do mnie:
kontakt@polasobczyk.pl

zadzwoń: 725 552 727

lub skorzystaj z formularza

ikona strzałki

Kontakt:

napisz do mnie:
kontakt@polasobczyk.pl

zadzwoń: 725 552 727

lub skorzystaj z formularza

ikona strzałki

    Copyright 2018  Pola Sobczyk
    Polityka prywatności i plików cookies