You are currently viewing Wywiad z Elą – uczestniczką pierwszej edycji kursu BrandAssist Wirtualna Asystentka

Wywiad z Elą – uczestniczką pierwszej edycji kursu BrandAssist Wirtualna Asystentka

Przedstawiamy uczestniczkę szkolenia Wirtualna Asystentka w 2017 roku – Elżbietę Danel-Firlę. Szkolenie w tamtym czasie miało formę spotkań LIVE, obecnie są dostępne na platformie zdalnej jako kurs online Wirtualna Asystentka.


Ela odpowiedziała na kilka pytań, które dotyczą jej spostrzeżeń na temat szkolenia, pracy jako WA i tego, co obecnie robi. Zapraszam do przeczytania.

BrandAssist (BA): Kiedy usłyszałaś o Wirtualnych Asystentkach? Dlaczego pomyślałaś, że to może być pomysł na Ciebie?

Ela (E): Akurat styk różnych sytuacji w pracy. Okazało się że jestem bez pracy i chciałam żebym mogła w dłuższej perspektywie mieć możliwość pracy zdalnej.

BA: Dlaczego praca zdalna była dla Ciebie ciekawą opcją? Jakie według Ciebie ma zalety?

E: Możliwość pracy w miejscu w którym aktualnie się znajdujesz, mogłabym pozwolić sobie na podróżowanie i zarabianie jednocześnie, praca z domu czy kawiarni, ogólnie nie przepadam za pracy przy biurku

BA: Jak wyobrażałaś sobie pracę w roli WA? Co Cię zaskoczyło na kursie Wirtualna Asystentka i zmieniło Twoje wyobrażenia?

E: Wyobrażenia pokryły się z kursem.

BA: Czy możesz rozszerzyć myśl? Czego oczekiwałaś od kursu?

E: Od kursu oczekiwałam poznania programów które są ważne z perspektywy VA. Cech VA. Pokryły się. Sama praca wymaga zorganizowania, samodzielności, umiejętności nadawania zadaniom priorytetów, działania pod presją czasu.

BA: Kiedy myślisz o kursie Wirtualna Asystentka jaka jest Twoja pierwsza myśl?

E: Wolność

BA: Ciekawe! Ziściło się? Opisz sytuację jeśli to nie jest prywatna sprawa.

E: I tak i nie. Obecnie szkolę się w innej dziedzinie ale wiele rzeczy czy programów mogę wykorzystywać również w tym miejscu gdzie jestem. Prowadzenie social media. Strona internetowa. Organizacja.

BA: Co zapamiętasz do końca życia z kursu? Jakieś hasło? Porada?

E: Uczyć się, poznawać nowe możliwości przede wszystkim.

BA: Pochwal się, czego ostatnio się nauczyłaś?

E:Ostatnio szkolę się z finansów, kredytów i inwestowania. Czytam jak prowadzić bloga. Może wkrótce zdecyduję się, aby od czytania przejść do działania.

BA: Co sądzisz o Poli z BrandAssist i całości kursu Wirtualna Asystentka?

E: Pola jest pracowita i dąży do celu. Ma plan i go realizuje. Kurs na WA był przemyślany, ale brakowało czasu na praktykę oraz przygotowanie strony.

BA: Dzięki za szczerą opinię! Niektóre kursantki twierdzą, że szkolenie zawierało bardzo dużą wiedzę. W jaki sposób poradziłaś sobie z jej przyswojeniem?

E: Było dużo pracy i mało życia 😉 Rozłożyłabym chyba w czasie etap oddania strony i etap egzaminu. To było chyba najbardziej stresujące, że się nie zdąży w sobotę w nocy skończyć strony, a nad ranem w niedzielę trzeba wstawać na egzamin.

BA: Czym się teraz zajmujesz? Czy zostałaś WA?

E: Cały czas mam to z tyłu głowy. Jestem na razie w fazie rozwoju koncepcji w która stronę iść. Jestem ambasadorka klubu Kobieta i Pieniądze.

BA: WOW! Super! Jakie masz zadania jako ambasadorka? Co Ciebie powstrzymuje przed pozostaniem WA i która część kursu przydaje się Tobie w pracy przy klubie?

E: Obecnie szkolę się w innej dziedzinie i na to postawiłam w tej chwili.
Jednak wiele rzeczy czy programów mogę wykorzystywać również jak Ambasadorka Klubu Kobieta i Pieniądze w Skoczowie. Projekt w większości zarządzany jest zdalnie, więc naprawdę korzystamy z tych programów, które mogłam poznać na kursie. Także jest przydatny na wielu płaszczyznach. Jako ambasadorka organizuję i prowadzę spotkania Klubu w Skoczowie. Prowadzę fanpage klubu http://bit.ly/FBKiPSkoczów, reklamuję wydarzenia.

BA: Co poradziłabyś osobom, które zastanawiają się nad szkoleniem Wirtualna Asystentka?

E:Żeby spisały sobie czego chcą się nauczyć i jaki cel maja zamiar osiągnąć.

BA: Ciekawa porada, dzięki za rozmowę
Podziel się tym tekstem
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Dodaj komentarz