You are currently viewing WordPress dla Wirtualnej Asystentki? Warto go znać!

WordPress dla Wirtualnej Asystentki? Warto go znać!

WordPress to najczęściej używany CMS (content management system) do zarządzania treścią strony internetowej i bloga. To właśnie na nim stworzonych jest najwięcej istniejących obecnie stron internetowych. Dzięki temu WordPress jest ciągle rozwijany i często aktualizowany. Zastanawiasz się, czy WordPress dla Wirtualnej Asystentki to konieczność i  jak jego znajomość ma pomóc na rynku pracy? Czytaj dalej!

Dlaczego WordPress dla Wirtualnej Asystentki?

Swoją ofertę możesz przedstawić za pomocą strony internetowej. Nie musisz wydawać na to fortuny. Jeżeli nie znasz WordPressa, to wystarczy zainwestować jeden raz w dobry kurs online dla początkujących wirtualnych asystentek ze specjalizacją WordPress.

W naszej ofercie mamy znany i ceniony kurs Eweliny Muc „Wordpress dla Zielonych”. Dzięki niemu będziesz mogła od podstaw i samodzielnie przygotować swoją stronę internetową. Kupując domenę i serwer, masz już wszystko. Nie płacisz za zrobienie witryny, a często są to koszty, których na starcie nie mamy. Dodatkowo później stronę aktualizujesz sama.

Oprócz niższych kosztów dodatkowym atutem jest to, że przygotujesz swoją stronę według własnych upodobań, możesz ją zmienić i ulepszać w każdej chwili. To szczególnie ważne na początku prowadzenia biznesu, gdzie nie jesteś jeszcze do końca pewna swoich usług i wiele rzeczy ewoluuje. Jesteś również na etapie szukania swojej docelowej grupy klientów, a pamiętaj, że strona z Twoimi usługami musi być dopasowana właśnie do nich. Dodatkowo znajomość WordPressa oszczędza Twój czas i pieniądze na realizację usługi. Ale to nie wszystko! 

Korzyści płynące ze znajomości WordPressa

Dzięki znajomości WordPress będziesz miała więcej klientów. Klienci szukają osób z wieloma umiejętnościami, a za konkretne specjalizacje są w stanie zapłacić więcej. Jestem pewna, że ogłoszenia związane z WordPressem wielokrotnie przewija Ci się podczas przeglądania ofert pracy. Teraz każda marka oraz firma ma swoją stronę internetową, którą trzeba obsługiwać, aktualizować lub postawić na nowo.

Dzięki znajomości WordPressa będziesz  rozwiązywać problemy swoich klientów, a dodatkowo zdobędziesz lepiej płatne zlecenia. Bo zazwyczaj tworzenie strony internetowej wyceniamy projektowo. Oznacza to, że jesteś w stanie więcej zarobić, niż pracując „na godziny”.

Inwestycja w kurs online WordPress dla Wirtualnych Asystentek, który przeprowadzi Cię krok po kroku jak stworzyć stronę internetową i jak ją aktualizować na pewno się opłaci. Raz wydane pieniądze na kurs będą procentować latami.

Podziel się tym tekstem
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Dodaj komentarz